<< Просмотреть все

Безвизовые страны для украинцев

Умови отримання віз у кожному посольстві можуть змінитися в будь-який день, тому перевіряйте, будь ласка, інформацію в посольстві країни, яку Ви хочете відвідати.

Країни, які для громадян України безвізові, умовно безвізові та країни, для в’їзду в які потрібна віза іншої країни.


1. Азербайджан / Azerbaijan - безвізово до 90 днів.

2. Андорра / Andorra - Безвізово за наявністі мінімум двухкратної шенгеньскої візи. В країну можливий в'їзд тільки з Іспанії або Франції. Аєропорту немає. Візи оформлюються через Посольство Королівства Іспанія в Україні (посольство - в Києві)

3. Антигуа і Барбуда / Antigua and Barbuda - безвізово до 6 місяців. Потрібен зворотній квиток і підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.

4. Бангладеш / Bangladesh - Можливо оформлення візи на кордоні на 15 діб за наявності зворотнього квитка та коштів на перебування у країні. Журналисти, місіонери та представники гуманітарних організацій повинні отримати візу заздалегідь. (посольство знаходиться в Москві)

5. Барбадос / Barbados - Безвізово до 28 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток, бронь готеля і підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.

6. Бенін / Benin - Можливе отримання транзитної візи (2 дні) на кордоні з сусідними країнами. Можливе оформлення візи після прибуття у аеропорт Котона (одноразова віза на 10 днів - 5000 франків, багаторазова на 30 днів - 12000 франків). (Почесне консульство знаходиться в Києві)

7. Білорусь / Belarus - безвізово до 90 днів. Можливий в'їзд до країни за внутрішнім паспортом.

8. Болівія / Bolivia - Можливе оформлення візи на кордоні на 30 днів за 1820. Потрібен зворотній квиток і підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні. ( посольство в Києві)

9. Бразилія / Brazil - Безвізово. (посольство в Києві)

10. Буркіна-Фасо / Burkina Faso - Правом отримання візи на кордоні користуються громадяни країн, в котрих відсутнє посольство Буркіна-Фасо. В Україні її немає. Прикордонні служби корумповані, в зв'язку з чим отримання візи залежить від "домовленності" з конкретним прикордонником. Віза на кордоні оформляється на 30 днів. (посольства є в Москві, Берліні)

11. Бутан / Bhutan - Відвідати країну можливо тільки у складі групи за заздалегідь узгодженому маршруту. Доба тура країною коштує 200$ (тур мінімум 7 днів). Після узгодження туропертору та в аеропорт відсилається номер візи. Без нього не посадять в літак. Фактично віза видається на кордоні. Вартість візи 20$. Потрібні зворотні квитки. Без узгодженого тура можливо відвідати прикордонні міста, але вглиб країни не пустять.

12. В'єтнам / Vietnam - віза видається по прибуттю в аеропорту за наявності заздалегіть оформленої візової підтримки (робиться через Інтернет). Варість 30$. Потрібні 2 фото (4х6). (посольство в Києві)

13. Вірменія / Armenia - безвізово до 90 днів.

14. Гаїті / Haiti - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток, бронь готеля і 3 фото.

15. Гватемала / Guatemala - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Гватемала є учасником угоди про загальний візовий простір з Нікарагуа, Гондурасом та Сальвадором. (посольства є в Москві, Варшаві)

16. Гондурас / Honduras - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Гондурас є учасником угоди про загальний візовий простір з Гватемалою, Нікарагуа та Сальвадором. (посольство Гватемали є в Москві)

17. Гренада / Grenada - Віза до 90 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток або бронь готелю та підвердження наявності достатніх коштів на перебування в країні.

18. Грузія / Georgia - безвізово до 90 днів.

19. Джибуті / Djibouti - Віза на 10-30 днів оформлюється на кордоні (в аеропорті).

20. Домініка / Dominica - Віза до 21 дня оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток або бронь готеля та підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.

21. Домініканська Республіка / Dominican Republic - Віза на 30-60 днів оформлюється на кордоні за 2450. Податок на виїзд з країни $20. Прострочка візи до 90 днів - 62.5 песо, рік - 100 песо

22. Еквадор / Ecuador - Безвізовий до 3-х місяців за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки. За потреби, візу можно подовжити ще на 90 днів безкоштовно. (почесне консульство в Києві)

23. Еритрея / Eritrea - Можливо отримати туристичну візу на 30 днів на кордоні за 50$ або транзитну візу на 7 днів. Формально потрібне запрошення (ця умова перевіряється рідко). Візу можна подовжити ще на 2 місяці. (посольство є в Москві)

24. Ефіопія / Ethiopia - Віза на 30 днів оформлюється в аіропорті Адіс-Абеби за 20$ (посольство є в Москві)

25. Єгипет / Egypt - Віза на 30 днів оформлюється на кордоні (в аеропорті) за 15$ (посольство є в Києві)

26. Ємен / Yemen - віза до 90 діб в аеропортах Адена та Сани. У разі перебування у країні більш, ніж 2 тиждні, потрібна реєстрація у поліції. (посольство є в Москві)

27. Замбія / Zambia - Віза оформлюється на кордоні (30 днів - $25, багаторазова віза - $80) (посольство є в Москві)

28. Західна Сахара / Western Sahara - Теріторія контролюється Марокко, тому для візиту у країну достатньо дійсної візи Марокко. (посольство Марокко в Києві)

29. Зімбабве / Zimbabwe - Можливо отримати візу до 30 днів на кордоні за 45$. Візу можна подовжити безкоштовно. (посольство є в Москві)

30. Індонезія / Indonesia - Одноразова віза на 30 діб оформлюється на кордоні (25$). Бажана наявніть зворотнього квитка, особливо під час прильоту у країну. (посольство є в Києві)

31. Іран - Iran -Віза на 15 днів (50 Євро або 75$) оформлюється в міжнародних аеропортах за наявності зворотнього квитка. Для жінок обов'язкова наявність головної хустини. (посольство є в Києві)

32. Йорданія / Jordan - Можливе оформлення візи до 30 днів на кордоні. Безшкоштовна віза у разі в'їзду до країни через порт міста Акаба. (посольство є в Києві)

33. Кабо-Верде / Cape Verde - Правом отримання візи на кордоні користуються громадяни країн, у котрих відсутні посольство Кабо-Верде (в Україні немає). Фактично кожен громадянин, що прибув з метою туризму, може отримати візу в аеропорту Прая (також Сал). Разом з тим, можливі проблеми з реєстрацією на рейс, що вилітає до Кабо-Верде у окремих (особливо африканських) країнах. (посольство є в Москві)

34. Казахстан / Kazakhstan - безвізово до 90 днів.

35. Камбоджа / Cambodia - можливе оформлення візи на 1 місяць на кордоні ($20 + 1-3$ мзда прикордоннику) (посольство є в Москві)

36. Кенія / Kenya - Можливе отримання туристичної візи до 90 днів на кордоні за 50$ або транзитної візи на 7 днів за 20$. Потрібен зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на весь строк перебування в країні, але не менш, ніж 500$ (ця умова перевіряється рідко). (посольство є в Москві)

37. Киргизстан / Kyrgyzstan - безвізово до 90 днів.

38. Коморські Острови / Comoros - Віза на 30 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток.

39. Корея Південна / South Korea - Безвізово на 30 діб за наявності у паспорті дійсних віз США, Канади, Австралії, Нової Зеландії або Японії та квитків до цих країн. Безвізово для власників більше, ніж 5 поїздок у Корею за останні 2 роки, або більше 10 поїздок взагалі. (посольство є в Києві)

40. Корея Північна / North Korea - Безвізово для поїздок із службовою, туристичною метою, а також із метою лікування (посольство є в Києві)

41. Косово / Kosovo - безвізово

42. Коста-Ріка / Costa Rica - Віза до 30 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток.

43. Лаос / Laos - віза на кордоні на 30 днів (посольство є в Москві)

44. Ліван / Lebanon - Можливе оформлення візи до 3-х місяців на кордоні (до 15 діб - 25000LL, одноразова до 90 діб - 50000LL). Транзитна віза (48 годин) безкоштовно. (посольство в Києві)

45. Маврикій / Mauritius - Віза на 15 днів оформлюється в аеропорту острова безкоштовно. Візу можна подовжити. Потрібен зворотній квиток та турваучер, запрошення або бронь готелю. (посольство є в Берліні)

46. Мадагаскар / Madagascar - Віза на 90 днів оформлюється на кордоні. Обов'язково потрібен зворотній квиток. (посольство в Києві)

47. Малайзія / Malaysia - Безвізово (до 30 діб) (є посольство в Києві)

48. Мальдіви / Maldives - віза на кордоні на 30 днів за наявності зворотнього квитка

49. Молдова / Moldova - безвізово до 90 днів.

50. Монголія / Mongolia - Безвізово (консульське агентство - Варшава, Київ)

51. М'янма / Myanmar - Можливі безвізові візити до прикордонних міст країни строком до 1 доби під заставу паспорта зі східних кордонів з Таїландом.

52. Намібія / Namibia - Віза оформлюється на кордоні. Строк візи (до 90 днів) проставляється візовим офіцером. (є посольство в Москві)

53. Непал / Nepal - віза на кордоні (потрібні 2 фото; 60 днів - $30, багаторазова на 150 днів - $50 (посольство в Москві)

54. Нікарагуа / Nicaragua - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Нікарагуа є учасником угоди про загальний візовий простір з Гватемалою, Гондурасом та Сальвадором.

55. Палау / Palau - Віза на кордоні до 30 діб. Потрібні зворотній квиток та 200$ на тиждень перебування в країні. Іноді - бронь готеля.

56. Парагвай / Paraguay - Безвізовий до 3-х місяців. (посольство - в Москві)

57. Перу / Peru - Безвізовий до 3-х місяців за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки. (почесне консульство - Київ)

58. Республіка Македонія / Macedonia - безвізово за наявності турваучера або запрошення (посольство в Києві)

59. Росія / Russia - безвізово до 90 днів. Можливий в'зд до країни за внутрішнім паспортом.

60. Сальвадор / El Salvador - Безвізово до 90 днів. Потрібен зворотній квиток. Сальвадор є учасником угоди про загальний візовий простір з Гватемалою, Гондурасом та Нікарагуа.

61. Самоа / Samoa - безвізово до 30 діб. Потрібна бронь готелю, зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на перебування в країні.

62. Сан-Томе і Принсіпі / Sao Tome Principe - Можливо отримати візу по прибуттю у країну, з роз'ясненням прикордонникам того, що в Україні немає посольства Сан-Томе і Принсіпі (посольство є в Брюселі)

63. Свазіленд / Swaziland - Безвізово до 30 днів. За розсудом прикордонника можлива вимога показати зворотній квиток, бронь та доказ наявності достатніх коштів на перебування у країні.

64. Сейшельські Острови / Seychelles - Віза на 30 днів оформлюється в аеропорті безкоштовно. Потрібен зворотній квиток та турваучер, запрошення, або бронь готеля (ця умова перевіряється рідко). Податок "на повітря" ~40$ (посольство в Києві)

65. Сент-Вінсент i Гренадини / Saint Vincent and The Grenadines - Віза до 30 днів оформлюється по прибутті. Потрібен зворотній квиток та бронь готеля. Також можливий запит підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні.

66. Сирія / Syria - Можливе оформлення візи до 15 днів (36$) на кордоні. Тразитна віза (24 години) - 28$ (посольство - в Києві)

67. Східний Тимор / East Timor - Безвізово на 30 діб. Дозвіл на в'їзд продають на кордоні за 25$. Віза легко подовжується до 90 діб.

68. Таджикистан / Tajikistan - безвізово до 90 днів.

69. Таїланд / Thailand- віза в аеропорту до 15 діб (25$) (посольство - в Москві)

70. Танзанія / Tanzania - Туристична віза на 90 днів або транзитна на 14 днів оформлюється на кордоні. Потрібен зворотній квиток і (іноді) підвердження наявності достатніх коштів на перебування у країні. Податок "на повітря" ~40$ (посольство - в Москві)

71. Того / Togo - Віза на 7 днів оформлюється на кордоні за 10000 CFA ($20). Подовження візи проблемне або взагалі неможливе. (посольство - в Москві)

72. Тонга / Tonga - безвізово до 31 діб. Потрібна бронь готеля, зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на перебування в країні.

73. Тувалу / Tuvalu - безвізово до 31 діб. Потрібна бронь готеля, зворотній квиток та доказ наявності достатніх коштів на перебування в країні.

74. Туніс / Tunisia - За наявності туристичного ваучера віза на 30 днів оформлюється на кордоні безкоштовно. (посольство - в Києві)

75. Туреччина / Turkey - Багаторазова 3-х (іноді 2-х) місячна віза отримується на кордоні (30$) (посольство - в Києві)

76. Узбекистан / Uzbekistan - безвізово до 90 днів.

Наши контакты
г. Львов, ул. Фурманская 5 

aldi_lvov

info@aldi-tour.com.ua
199527467

+38 032 272 14 11

+38 067 755 17 13

+38 050 146 72 37

Пн.-Пт.:

10:00 - 18:00

Сб. :11:00 - 16:00