Вартість в
<< Переглянути всі

Три Карамельки

Тривалість: 6 днів
Ціна: від 200.00200.00
Дати виїздів: 2016-12 30, 2017-01 02, 24, 2017-02 20, 2017-03 07, 28, 2017-04 12, 28, 2017-05 07, 2017-06 13, 2017-07 20, 2017-08 01, 24, 2017-09 03, 24, 2017-10 03, 25,

ТІЛЬКИ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД ПО ДОРОЗІ ДОМОМУ!

У вартості туру Прага!

День 1.

Львів - Краків

 08:30 Ранковий виїзд з Києва. Південний термінал. Переїзд по території України.
Можливість приєднатися до групи в Рівному, Житомирі, Львові.
Прибуття до Львова. Комплекс Термінал «А». Можливість пообідати.
Для охочих приєднатися у Львові, посадка в автобус. Перетин кордонів. Прибуття до Кракова.
Вечірня прогулянка по Казімежу (16Є / 10Є). Казімеж - Цікавий район зі своєю особливою атмосферою. Тут збереглися сім синагог, середньовічне єврейське кладовище, єврейська Миква - ритуальна лазня для чоловіків і жінок. Століттями район виконував торгову функцію, трохи пізніше став популярним місцем серед богеми і студентів. А для любителів нічного життя «Прогулянка барам Казімежа» (доп оплата). Дуже незвичайна прогулянка барами Казімежа, під час якої ви зможете дізнатися, як відпочиває і веселиться місцева молодь. Казімеж - це не тільки єврейський район Кракова, це - місце нічних тусовок і вечірніх розмов "за життя", це центр неформальних рухів і творчих починань. Затишні кафе з темними кімнатами і свічками на столиках, справжнісінькими камінами і печами ... Все, що відбувається в Казімежі, неможливо описати, але це варто побачити!
Ночівля в Польщі (Краків).

День 2.

Відень

 Ранній сніданок. Переїзд до Відня.
«Відень - столиця Габсбургів» (18Є / 13Є). Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! Вільний час у Відні. Є можливість відвідати екскурсії:
«Все про Відень» (23є / 18Є). Ця екскурсія з зупинками на фотопаузи дозволить нам отримати найбільш повне уявлення про столицю Австрії - Відень. Ми побачимо історичні та сучасні райони міста, проїдемо по Рінгштрассе з її грандіозними будівлями, побачимо Хофбург (зимову резиденцію імператора), Парламент, Бургтеатр, Університет, а також Палац Шенбрунн - літню резиденцію Габсбургів.
Можливість спробувати австрійську кухню «Віденський хойріген» (30 € / 26Є). Нас запрошують на обід в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Адже Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним ...
Переїзд до Чехії. Поселення в готель. Ночівля в Чехії (Прага).

День 3.

Прага

 Сніданок.
Пішохідна екскурсія "Таємниці, які розповіла Прага ...". У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!
Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
"Таємниці королів" (18 € / 13 €). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань - в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празькому граді.
"Пивними дорогами Праги ..." (23 € / 18 €). «Куди б не занесла чеха доля на своїх потужних крилах, навіть на край світу, є місце, куди він буде повертатися завжди, - туди, де варять чеське пиво». Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30 € / 23 €). Аперитиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...
Вечірні розваги. Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38 € / 30 €). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад ... в Добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера ...
Самостійне повернення в готель. Ночівля в Чехії (Прага).

День 4.

Дрезден - Чеський Крумлов

 Сніданок. Вільний час у Празі. Екскурсії на вибір:
Поїздка в древню столицю Саксонії - Дрезден (38 € / 30 €). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденської оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера ... Вільний час.
Можна відвідати Дрезденську картинну галерею (16 € + вхідний квиток). По-німецьки галерея називається «Старі майстри» тут знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта, італійці, малі голландці ...
АБО Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію (33 € / 30 €). Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми .... Тут затишно, спокійно і дуже красиво ... Край славиться багатою історією і хорошим вином ... Шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з Доби середньовіччя ... Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок ... Повернення до Праги. Ночівля в Чехії (Прага).

День 5.

Карловы Вары

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Празі.
Для охочих "Карлові Вари" (26 € / 21 €). Заїзд на пивзавод Крушовіце для покупки пива. Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів ... Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків. Все ... Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги ...
Переїзд на транзитну ночівлю в Чехію. Ночівля.

 
День 6.

Величка - Львів

 Сніданок. Переїзд по території Польщі.
Для охочих рекомендуємо відвідати Соляні Копальні "Велічки" (18 € + вхідний квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, підземні озера, що чаровують погляд, всілякі скульптури - ціле підземне місто!
Виїзд до України.
Час прибуття до Львова орієнтовно 22:00 (залежить від проходження кордону).
Орієнтовно 06.00 прибуття до Києва. До нових зустрічей!

 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма.
Додатково оплачується:
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
Консульский сбор + Визовый Центр =35€ +23Є
• Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче. При отказе НЕ возвращается.

Замовити тур "Три Карамельки"

*Введіть Ваше ім'я(мін. 3 букви) :
*Контактний телефон :
*Контактний e-mail :
*Текст повідомлення:
*
 
Пошук екскурсійних турів
Вартість до:
Тривалість: днів
Країна:

Наші контакти
м.Львів, вул.Фурманська, 5 
aldi_lvov
info@aldi-tour.com.ua
199527467

+38 032 272 14 11

+38 067 755 17 13

+38 050 146 72 37

Пн.-Пт.: 
10:00 - 18:00

Сб. :       
11:00 - 16:00