Вартість в
<< Переглянути всі

6 столиць або Бурштинові дороги Прибалтики и Скандинавії

Тривалість: 8 днів
Ціна: від 360.00360.00
Дати виїздів: 2016-12 30, 2017-01 04, 2017-02 19, 2017-03 06, 2017-04 02, 30, 2017-05 04, 09, 20, 2017-06 04, 24, 2017-07 16, 29, 2017-08 13, 20, 2017-09 03, 17, 2017-10 01, 22,

Шість столиць в одному турі!!! 
Латвії, Естонії, Швеції, Норвегії, Данії та Німеччині!!!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
У вартості екскурсії по: Ризі, Таллінну, Стокгольму та Осло!

День 1.

Київ

 Ранковий виїзд з Києва. Час виїзду в інфолисті. Південний термінал. Перетин кордонів.
Проїзд по Білорусії. Ночівля в Литві.

День 2.

Рига - Юрмала

 Сніданок.
При наявності часу і бажання Екскурсія по Вільнюсу (дод. оплата). Вільнюс - столиця Литви, один з найстаріших міст Європи. Розташований на березі річки Неріс, Вільнюс має репутацію міста гостинного, душевного, гармонійного і ... трохи туманного .... Переїзд в Латвію. Екскскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - один із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільший в країнах Балтії. Місто- натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига - місто хорошої кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Вільний час в Ризі. Переїзд в Таллін. Ночівля.

День 3.

Таллінн

 Сніданок.
Пішохідна оглядова екскурсія по столиці Естонії. Нас чекає екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн». Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто - місто-лицар. Вільний час. Для бажаючих:
Автобусна екскурсія «Більше про Таллінн» (18€/13€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна 19 - початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Ще вас чекає прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів», далі походіть по руїнах середньовічного монастиря св.Брігітти. Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, а ще вас чекає зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.
«Легенди Талліна» (доп. оплата). За час цієї екскурсії ви дізнаєтеся талліннські легенди і перекази, ми побачимо будинки, де до сих пір показуються примари ... А в кожній нашій легенді міститься частка правди .... Дегустація та розповідь про винахід знаменитих, традиційних естонських лікерів! (вхідний білет).
18:00 - Відплиття в Стокгольм на поромі. Ночівля на поромі.

День 4.

Стокгольм

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). 09:30 - прибуття до Стокгольму.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:

Автобусна екскурсія з фотопауза «Місто на воді - Стокгольм» (23€/18€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки. 

Вільний час.
Трансфер на музейний острів 10Є. Можливість відвідування музеїв (вхідні квитки самостійно): «Таємний Фрегат Vasa», «Скансен», «Юнібакен» - музей казок.
«Королівський Стокгольм» (30 € /18 €). Найбільший за площею діючий королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю, побачимо регалії Шведської держави - скіпетр, мантію і корону. І зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові. Ночівля на території Швеції.

День 5.

Осло

 Сніданок.
Нас чекає край білосніжних гірських вершин на тлі ніжного синього неба ... Норвегія - це гори, фьорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі .... в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз у житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! У перебігу століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло» (23€/18€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда. Або Норвегія очима художників (18 € + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, , твори Мунка а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія ... Ночівля в Швеції.

День 6.

Копенгаген

 Сніданок.
При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (дод. оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі.
Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих заходів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
Запрошуємо на автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...» (23€/18€). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крыстыансборг - датський Парламент. Вільний час. Пішохідна екскурсія «Копегаген для душі ...» (18€/13€). Для тих, хто хоче детально дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена ....
«Розенборг - замок троянд» (23€ + вхідний квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд. Виїзд з Копенгагена. Переїзд по території Данії.
Переправа на поромі на територію Німеччини. Ночівля.

День 7.

Берлін

 Сніданок.
Німеччина ... Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастично казкові замки ... Екскурсія "Велич могутнього Берліну" (18€/13€). Берлін - величезний мегаполіс. Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, адже тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами, - побачити справжнє. Вільний час.

«Зачарований Берлін» (23€/18€). Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...

Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію «Пива багато не буває» (30€/21€). Під час, якої ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, чим берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих німецьких традиціях !!! Ночівля на території Польщі.

День 8.

Краків - Київ

 Сніданок. Переїзд по території Польщі. Прибуття в Краків.
Вільний час для шопінгу. Для бажаючих екскурсія по місту «Королівський шлях» (дод.оплата) - ШЛЯХ, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетення легенд.
Орієнтовно 22.00 прибуття до Львова.
Орієнтовно 09.00 прибуття до Києва.
 

 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ
Проезд по маршруту автобусом туркласса
Сопровождение гида-организатора по маршруту
Проживание в отелях 3* с завтраками.
оглядові екскурсії в містах: Рига, Таллін, Осло
Паромная переправа Дания-Германия.
Проїзд в 4-х місній каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку.
На поромі Таллінн - Стокгольм
У каютах: душ, туалет. Послуга з підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
Доплата за спальне місце на паромі в каютах вищого класу:
Місце в 2-х місній каюті без вікна/з вікном -83Є / 98Є
Місце в 1 -но місній каюті без вікна/з вікном - 156Є / 190Є
За бажанням:
Сніданок на поромі 16Є /чол.
• * - сезонная доплата 16€
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
Консульский сбор 35€.
Визовый центр +страховка 23€.
Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче. При отказе НЕ возвращается.


Уважаемые Туристы, для заказа тура в Агентстве Вашего города ПРОСИМ Вас иметь при себе Заграничный паспорт и Украинский паспорт, либо копии этих документов.

Документы
Перечень и необходимые требования к документам здесь:
http://www.akkord-tour.com.ua/index.php/id/649

ВАЖНО: 
• Доплата за одноместное размещение + 130 евро /тур+каюта:
• Туристы, путешествующие одни, могут быть размещены в трехместных номерах!!!
• При заказе трехместного номера, для туристов, путешествующих в составе троих человек: размещение может быть два основных места и третья дополнительная кровать или диван!!
• Компания оставляет за собой право изменять количество, порядок и время экскурсий или заменять их на равноценные.
• Просим обратить внимание: горячие напитки в автобусе готовиться НЕ будут. Во время переездов каждые 3-3,5 часа мы будем делать остановки, где будет возможность приобрести горячие напитки в кафе, автогрилях и т.д.
• Турист несет финансовую ответственность за порчу имущества отеля и автобуса.
• Минимальное кол-во для выполнения факультативной программы 30 человек.
• Автобусное обслуживание в свободное время не предусмотрено.
• Компания-ОПЕРАТОР оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего количества услуг.

ТУРИСТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕНОСТИ ЗА РАБОТУ ТАМОЖЕННЫХ И ПОГРАНИЧНЫХ СЛУЖБ, А ТАКЖЕ ЗА ПРОБКИ И РЕМОНТЫ НА ДОРОГАХ И ПОГОДНЫЕ УСЛОВИЯ.
Компания-ОПЕРАТОР оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего количества услуг

Замовити тур "6 столиць або Бурштинові дороги Прибалтики и Скандинавії"

*Введіть Ваше ім'я(мін. 3 букви) :
*Контактний телефон :
*Контактний e-mail :
*Текст повідомлення:
*
 
Пошук екскурсійних турів
Вартість до:
Тривалість: днів
Країна:

Наші контакти
м.Львів, вул.Фурманська, 5 
aldi_lvov
info@aldi-tour.com.ua
199527467

+38 032 272 14 11

+38 067 755 17 13

+38 050 146 72 37

Пн.-Пт.: 
10:00 - 18:00

Сб. :       
11:00 - 16:00